Fórum >> Hozzászólás

BigFoote hozzászólása:

A harmadik gól szabályos volt, nem a bírok nem ismerik a szabálykönyvet hanem te.

Bordie ütközése szemből jött, vállal, korcsolya a jégen, Shattenkirknek a sérülést a saját ütője okozta. Shattenkirk körübelül akkora mint egy ülő tacskó ezért volt Bordie válla a fejénél, de mégis mit kellett volna csinálnia, megpróbálja térden csúszva leütközni? Sima hoki hit volt, erre akkora rinyálást rendezett, mintha láncfűrésszel támadtak volna rá.
Backes és Morrow megmozdulásainak viszont ezzel ellentétben semmi köze nem volt a jégkoronghoz.
Bordie meg nem három hitet kapott, hanem hárman rohanták le egyszerre, de nem ütközés céljából. Azt meg nem értem miért vagy meglepve, hogy nem került pályára, soha nem szokott a harmadik harmadban jégre kerülni, maximum 1-2 cserére. A harmadik harmadot minden meccsen 3 sorral szoktuk végignyomni. 6:30 perces TOI-ja van az egész szezonra, ebből általában 0 perc szokott a harmadik harmadra esni, néha 1, ha valaki megsérül.